'Adli Yargıda Meslekler' Paneli Düzenlendi

Bozok Üniversitesi, Adalet Meslek Yüksekokulu tarafından Akademik Sohbetler-4 programı kapsamında 'Adli Yargıda Meslekler' paneli düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 04 Nisan 2016, Pazartesi günü, saat: 20:26

Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele Yozgat Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Saygın, Adalet Komisyonu Üyesi Hakim Ömer Faruk Kaymaz, İdari ve Mali İşler Müdürü Halit Ünal ve İcra Müdürü Mustafa Atar konuşmacı olarak katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan panelde Yozgat Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Saygın "Soruşturma ve Koğuşturma Süreci", Adalet Komisyonu Üyesi Hakim Ömer Faruk Kaymaz "Yargılama Süreci", İdari ve Mali İşler Müdürü Halit Ünal "Kalem ve Personel Mevzuatı", İcra Müdürü Mustafa Atar ise “İcra Mevzuatı ve Uygulamaları” hakkında öğrencilerimize bilgiler verdi.

Adalet Programı öğrencilerinin gelecekte hizmet yapacakları kurumları ve işleyişlerini bizzat kurum yöneticilerinden dinleme fırsatı yakaladıkları panelde, öğrencilerin mesleğe girişte ve mesleği icra ederken dikkat etmeleri gereken hususlarla ilgili sorularının cevaplanmasıyla devam etti.

Panel, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Recep Temel tarafından panelistlere plaket takdimi ile tamamlandı.

Etiketler: adalet   meslek yüksek okulu   panel   yerköy  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki