Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül ve Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Hakkari'de zırhlı polis aracının devrilmesi sonucu Şehit olan özel harekat polis memuru Yılmaz Gündüz'ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Özel harekat polis memuru Yılmaz Gündüz şehit edilmesi ile büyük bir acı yaşayan ailesini ziyaret ederek acılarını paylaşıp ortak olmaya çalışan Milletvekili Abdülkadir Akgül ve beraberindeki heyet, aile büyüklerine baş sağlığı dileklerinde bulunarak bir süre sohbet etti.

Daha sonra heyet Tepedoğan köyüne giderek 15 temmuz gecesi darbe girişimini engellemeye çalışırken açılan ateş sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 7 günlük yaşam mücadelesi verdikten sonra hayatını kaybeden Demokrasi Şehidi Yıldız Gürsoy'un ailesine taziye ziyaretinde bulunuldu.

Ziyarette Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül  “Devletimiz ve Kaymakamlığımız  her zaman emrinizdeyiz, bir isteğiniz arzunuz olursa kapımız her zaman açık, başınız sağolsun Allah Rahmet eylesin” dedi.

Taziye ziyaretine, Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül, Kaymakamı Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz ve İlçe Başkanları katıldı.