Bacanlı'dan, Doğan İzci'ye Hediye

MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı Kürşat Bacanlı, 71. Venedik Film Festivali’nde ‘‘Sivas’’ isimli filmdeki Oyunu ile ‘‘En İyi Erkek Oyuncu’’ ödülüne layık görülen 11 yaşındaki Doğan İzci’ye MHP Yerköy İlçe Binasında Tablet Bilgisayar hediye etti.
Yayınlanma tarihi: 02 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 21:49

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Aday Adayı Kürşat Bacanlı, 71. Venedik Film Festivali’nde ‘‘Sivas’’ isimli filmdeki Oyunu ile ‘‘En İyi Erkek Oyuncu’’ ödülüne layık görülen 11 yaşındaki Doğan İzci’ye MHP Yerköy İlçe Binasında Tablet Bilgisayar hediye etti.

MHP Yerköy İlçe Teşkilatında düzenlenen Ödül törenine MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayları, MHP Yerköy İlçe Başkanı Arslan Bozkurt ve MHP İlçe Teşkilatı, Sivas Film Oyuncusu Doğan İzci, Babası Nedim İzci ve vatandaşlar katıldı.

MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı Kürşat Bacanlı, 71. Venedik Film Festivali’nde ‘‘Sivas’’ isimli filmdeki Oyunu ile ‘‘En İyi Erkek Oyuncu’’ ödülüne layık görülen Yozgat’ın evladı olan Doğan İzciyi gönülden tebrik ediyorum. Umarım bu alanda yolu ve bahtı hep açık olur. Yozgat’tan böylesine başarılı bir evladımızın yetişmesi bizleri oldukça gururlandırmıştır. Bizde Doğan İzci’ye ufak bir hediye vermek istedik ve tablet bilgisayar hediye etmeyi uygun gördük. İnşallah başarısı hergün artarak devam eder ve Doğan’ı daha iyi yerlerde görürüz ve izleriz” dedi.

Sivas Film oyuncusu Doğan İzci ise, Hediyelerinden dolayı MHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı Kürşat Bacanlı’ya teşekkürlerini sundu.

Etiketler: kürşat bacanlı   doğan izci   mhp   sivas   film  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki