Balkan Şampiyonundan Güneşer'e Ziyaret

Yozgatlı Balkan Şampiyonu Teakwonducu Ömer Faruk Akgül, İl Müdürü Oğuzhan Güneşer' i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 21 Ocak 2016, Perşembe günü, saat: 17:04

5-6 Aralık 2015 Tarihleri arasında  Sırbistan'da düzenlenen Balkan Taekwondo şampiyonasında birinci olan, Milli takımımızda ülkemizi temsil eden Yozgatlı Sporcu Ömer Faruk Akgül, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer'i makamında ziyaret etti. 

Sorgun Fen Lisesinde okuyan Ömer Faruk Akgül, "Spor benim hayatımın bir parçası, spor yapmak bana disiplinli olmamı sağladı. Sporda aldığım disiplin eğitim hayatımla da birleştirince derslerimde de daha başarılı oldum, bu dönemde derslerimde gösterdiğim başarıdan dolayı taktir belgesi alacağım. Tüm öğrencilere spor yapmalarını tavsiye ediyorum" dedi.

İl Müdürü Oğuzhan Güneşer'de yaptığı açıklamada, "Gerçek hayatın provası niteliği taşıyan okul, gençleri birçok yönden, ömür boyu sahnelenecek bir oyuna hazırlar aslında. Öğretim çalışmaları okulun birincil amacı gibi gözükse de kurumun, eğitimcilerin ve etkinliklerin sağladığı eğitimsel katkılar, çocukların birey olma yönünde attıkları ilk adımları içerir. Hayat oyununun farklı sahnelerine katkısı olacak provalardan bir tanesi de spordur. Görüyoruz ki Ömer spordan aldığı disiplinle eğitim hayatında da başarıyı yakalamış. Sporcumuzu tebrik ediyor spor ve eğitim hayatında başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Ziyaret sonrasında Sporcuya, İl Müdürü Oğuzhan Güneşer tarafından ayakkabı hediye edildi.

Etiketler: ömer faruk akgül   balkan   şampiyon  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki