AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Hentbol Erkekler Süper Ligi 2016-2017 sezonunun ilk haftasında oynanan Yozgat Bozokspor – Trabzonspor karşılaşmasını izledi. 

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele veren Yozgat Bozokspor’un kentin tanıtımına önemli katkılar vereceğini belirterek, desteklerinin devam edeceğini söyledi. Karşılaşma öncesinde Yozgat Bozokspor soyunma odasına giderek sporculara başarılar dileyen Milletvekili Başer, desteklerinin devam edeceğini ve her zaman yanlarında olacağını dile getirdi. 

Milletvekili Başer, sporculardan ilk önce Avrupa kupalarına katılmalarını isteyerek, şampiyonluğun ardından geleceğine inandığını ifade etti. Takıma her zaman sahip çıkacaklarını ve destek olacaklarını vurgulayan Milletvekili Başer, “Yozgat Bozokspor kısa süre içerisinde Yozgat’ı Süper Lig’de temsil etme hakkını kazandı. Bir çok alanda gelişim gösteren Yozgat için önemli bir gelişme olarak görüyoruz. Fırsat buldukça Yozgat Bozokspor’un maçlarını takip etmeye çalışacağım” dedi. 

Milletvekili Başer, Yozgat’ın hentbol Süper Ligi’nde temsilcisinin bulunmasının sevindirici oluğunu, tesis konusunda eksikliklerin giderilmesi konusunda üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade etti. 

Yozgat Bozokspor Takım Kaptanı Ömer Arslan ise Milletvekili Başer’e teşekkür ederek kulübün flamasını takdim etti. 

Devre arasında her iki takımın yöneticilerini ve maçın hakemlerini tebrik eden Milletvekili Başer, ilk kez izleme imkanı bulduğu hentbol maçından zevk aldığını ifade etti.