Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, 5 yıllık başkanlık döneminde 30 yılda yapılması gereken hizmetleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından Rıza Kayaalp Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan Belediye Başkanı Kazım Arslan burada yaptığı konuşmada görevde bulunduğu 5 yıllık süreci değerlendirdi.

Başkan Arslan, 5 yıllık süreç içerisinde seçim öncesi vaatlerinin hepsini gerçekleştirdiğini belirterek, şöyle konuştu: “Gönül belediyeciliğini lafta bırakmayan, her türlü haliyle icraat geçiren ve 5 yıl boyunca gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini veren bir belediye başkanı olarak burada içim ve vicdanım rahattır. Bu noktada sizlere hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Yozgat’ta 5 yıl içerisinde 30 yılda yapılacak hizmetleri 5 yıl içerisinde gerçekleştirdik. Seçim vaatlerimizde 24 proje sunmuştuk. Bugün o 24 projenin tamamını gerçekleştirdiğimiz gibi üzerine 86 tane daha proje yaparak sizlere veda ediyorum. Bunun da vermiş olduğu mutluluk bana yeter.  Makamlar gelip geçidir. Biraz sonra ne olacağının garantisi yok önemli olan hoş bir seda bırakmaktır."