Başkan Arslan Çağrılara Yanıt Verdi

Başkan Arslan, Yozgat Belediyesi, Çağrı Merkezinde gelen aramalara yanıt vererek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Yayınlanma tarihi: 04 Ekim 2017, Çarşamba günü, saat: 14:41

Yozgat’ta vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için kurulan Yozgat Belediyesi Çağrı Merkezinin konuğu Belediye Başkanı Kazım Arslan oldu. Başkan Arslan, gelen çağrılara yanıt vererek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Bu yıl içerisinde Yozgat Belediyesi bünyesinde Mart ayında vatandaşlara daha iyi ve hızlı bir şekilde cevap vermek amacıyla kurulan çağrı merkezinde Belediye Başkanı Kazım Arslan telefonun başına geçti. Vatandaşlardan gelen çağrılara cevap veren Başkan Arslan’ı hatta bulan Yozgat halkı, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Vatandaşlar sorunlarını Başkan Arslan’a anlatırken Arslan’da vatandaşların sorunlarını çözülmesi için belediyenin ilgili birimlerine yönlendirdi.

Vatandaşların sorunlarını çağrı merkezine rahatlıkla iletebildiğini açıklayan Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan yaptığı açıklamada,"Yozgat Belediyemizin değişik numaralarla hizmet veren çağrı merkezleri vardı. Temizlik, zabıta ve su hattı için ayrı numaraları vardı. Bütün bunları birleştirip tek bir numara halinde 1 Mart 2017 tarihinden itibaren Yozgat Belediyesi Çağrı Merkezi olarak hizmete sunduk. Burada bütün numaralar 666 66 66 numarada toplandı ve belediyemizin bütün birimleriyle ilgili istekler, talepler, şikayetler bu numara aracılığıyla karşılanıyor. Vatandaşlarımız çağrı merkezine 24 saat boyunca kolaylıkla ulaşabiliyor. Vatandaşlarımızın çağrı merkezlerine ilettiği talepler ilgili birimlere iletilmek suretiyle vatandaşın talepleri daha kısa sürede çabuk bir şekilde yerine getirilmeye çalışılıyor. Ve akabinde de ilgili birimlerden alının bilgi doğrultusunda yapılan işler, vatandaşımıza iletilmiş oluyor. Dolayısıyla bu hizmetlerin verimliliğini daha çok artırmış olacak. Birimlerin arasındaki koordinasyonu ve işin neticelendirilmesini de takip etmiş olacağız" dedi.

Çağrı merkezinde 7 personel ile hizmet verdiklerini de belirten Başkan Arslan,"Çağrı merkezimiz daha ileri ki süreç içerisinde daha fonksiyonel bir hale getirilecek ve çalışan sayısı da yılbaşından itibaren artırılacak. Bu şekilde vatandaşların sorunları daha da çabuk çözülecek. Aynı zamanda da çağrı merkezimiz bir halkla ilişkiler birimi gibi de faaliyet gösterecek. Bununla ilgili alt yapı çalışmalarını yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki