Başkan Daştan'tan Bayram Mesajı

Daştan, 'Dini bayramlarımızın yüce dinimiz İslam’ın emrettiği gibi, dargınların barıştığı, yoksulların korunup gözetildiği, dayanışmanın en samimi örneklerinin verildiği müstesna zamanlardır.'
Yayınlanma tarihi: 04 Temmuz 2016, Pazartesi günü, saat: 20:24

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suhpi Daştan, Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı. 

Başkan Daştan, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Ramazan Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Bayramlar toplumsal yaşantımızda önemli bir yer tutmaktadır. Bayramlar insanlarımızı birbirine yakınlaştıran, genç yaşlı tüm bireylerin aynı düşünce ve duyguda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren toplumun birlik ve dirliğini sağlayan özel günlerdir. Milletçe sevinçlerimizin arttığı, kardeşlik duygularının, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bir Ramazan Bayramını daha idrak etmeye hazırlanıyoruz.

Dini bayramlarımızın yüce dinimiz İslam’ın emrettiği gibi, dargınların barıştığı, yoksulların korunup gözetildiği, dayanışmanın en samimi örneklerinin verildiği müstesna zamanlardır. Bu duygu düşüncelerle bütün Akdağmadenili hemşehrilermin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, tüm vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki