Bayan Futbol Takımında Yönetim Belirlendi

Bu sezon deplasmanlı Bayanlar 3'üncü Futbol Liginde mücadele edecek olan Yozgat Galata Zübeyde Hanım Sağlık Sanat Spor Kulübü yeni yönetimini belirledi.
Yayınlanma tarihi: 27 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 10:23

Bu sezon deplasmanlı Bayanlar 3'üncü Futbol Liginde mücadele edecek olan Yozgat Galata Zübeyde Hanım Sağlık Sanat Spor Kulübü yeni yönetimini belirledi.

Aynı zamanda Bayanlar Spor Gelişim Akademisini de yönetecek olan yeni yönetim, ilk toplantısını yaparak görev paylaşımında bulundu. Eğitim Koordinatörü Soner Tumgan başkanlığındaki lulüp yönetiminde Araştırma Görevlisi Erdem Gülüser, Didem Gülümser, Yrd. Dç. İbrahim Doğan, İşadamı Uğur Tuncel, Gazeteci-Yazar Çetin Mermertaş, Eren Kurban görev aldı.

Kulüp Başkanı Soner Tumgan, yeni oluşturulan yönetimin sadece kulübün vizyonu için değil, Yozgat'ta sporun gelişimi için de önemli bir misyon üstleneceğini söyledi. Tumgan, "Kulübümüz, gerekli spor akademilerinin oluşturulmasında, gençlerin spor faaliyetlerine yönlendirilmesinde, sporu sadece hobi olarak değil kendisine bir gelecek olarak gören sporcuların yetiştirilmesinde önemli bir misyon üstlenecektir."dedi.

Etiketler: bayan   futbol   kulüp   yozgat   galata   zübeyde   sağlık   sanat   spor  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki