Her gün üç yüz personelin yemek yediği Sorgun Belediyesi yemekhanesi temiz ve düzenli görüntüsüyle personelin takdirini topladı. Yemekhanenin temiz, düzenli ve nezih görüntüsünün yanında, günlük taze çıkan üç çeşit yemeği ve salata barı ile personele hizmet veriyor.

Aynı sofrada bir ekmeği bölüşmek
Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Başkanından Başkan Yardımcısına, Müdüründen, İşçisine, Memuruna herkesin bir takım ve aile olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: ”Biz bir aileyiz ve birbirimize verdiğimiz destek ile güzel çalışmalar yaptığımızı düşünüyorum. Daha güzel çalışmalar için elimizden gelen bütün çabayı hep birlikte gösteriyoruz. Sosyal belediyecilik konusunda Sorgun da birçok çalışmaya hep birlikte imza attık. Biz, Sorgun halkı ve sizler için özverili çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hedefimiz hep birlikte en güzeli, en iyiyi, en doğruyu yapmak. Yapmış olduğumuz hizmetlerse sizlerin desteğiyledir. Yemekhanemizde bir takım değişiklikler yaptık. Yemekhanemiz lezzetli yemeklerinin yanın da görüntüsüyle de personelimize hizmet edecek. Sizlerle aynı sofrada buluşup, aynı ekmekten yemek çok güzel bir duygu. ” Asıl amacın vatandaşa hizmet olduğunu belirten Şimşek “Güler yüzlü olmak bir hizmettir, sıkıntıları beraber aştık, asıl amacımız vatandaşa hizmettir.”dedi.

Yemekhane hem göze hem mideye hitap ediyor
Sorgun Belediyesi yemekhanesi yeni çehresiyle personelin hem midesine hem de gözüne hitap ediyor. Zengin mönüsü ile en az üç en fazla beş çeşit yemekle personele hizmet veren yemekhaneden günde ortalama üç yüz personel yemek yiyor. Başkan Şimşek de zaman zaman yemekhanede personeli ile birlikte yemek yiyor. Temiz ve düzenli bir görünüme sahip olan yemekhanede güler yüzlü çalışanları ile hem göze hem mideye hitap ediyor.  Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek ve bu hizmette emeği geçen birçok kişiye her gün personelden yüzlerce teşekkür geliyor.