Bilim ve Öğrenme Şenlikleri Yapıldı

Boğazlıyan Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 'Boğazlıyan Bilim ve Öğrenme Şenlikleri' yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 04 Haziran 2016, Cumartesi günü, saat: 09:20

Boğazlıyan Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından "Boğazlıyan Bilim ve Öğrenme Şenlikleri" yapıldı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinlikte açılan stantlar ilgi gördü.

Bu yıl ilk defa düzenlenen Bilim ve Öğrenme Şenliklerin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri Mustafa Şeker, Nazan Tok, kurum müdürleri, öğretmenler, çok sayıda öğrenci ve vatandaş katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, yaptığı açıklamada, bilim ve öğrenme şenliklerinin öğrenmenin eğlenceli olduğunu vurgulamak, hayat boyu devam eden bir süreç olduğunu kamuoyunda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlendiğini söyledi.

Şenlikte, ebru sanatı, güneş enerjili fırın, alarmlı deprem çantası, mini jeneratör, su devirdaim makinesi ile bir birinden ilginç maketler uygulamalı olarak gösterildi.

Etkinlikte ayrıca, kas erimesi hastalığı nedeniyle tekerlekli sandalyeyle hayatını sürdüren Ayşe Gül, evinde yaptığı suluboya resim çalışmalarını sergiledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki