Bilişim Etkinlikleri Tamamlandı

Video seminer yoluyla gerçekleştirilen XV. Yozgat Bilişim Etkinlikleri tamamlandı.
Yayınlanma tarihi: 27 Mayıs 2020, Çarşamba günü, saat: 19:17

Video seminer yoluyla gerçekleştirilen XV. Yozgat Bilişim Etkinlikleri tamamlandı. Farklı üniversitelerden akademisyen ve öğrencilerin yanı sıra farklı kurum ve kuruluşlardan da ilgiyle izlenen program kapsamında 7 seminere yer verildi.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ın Onursal Başkanlığında hazırlanan etkinlik, Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın Koordinatörlüğü / Moderatörlüğü ve Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Gökalp Çınarer’in Koordinatör yardımcılığında yürütüldü. Bu sene on beşinci kez düzenlenen etkinlik 18-22 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Etkinlikte her biri farklı günlerde olmak üzere, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Ergün "Yapay Zekâ: Gelecekte Bizi Ne Bekliyor?", Marmara Üniversitesi’nden Doç. Dr. Arzu Baloğlu "Dijital Girişimcilik" ve Yozgat Bozok Üniversitesi’nden Doç. Dr. Vugar Ali Türksoy "Sağlık ve Bilişim" konusunda sırasıyla video seminer verdi.

Devam eden günlerde ise Yozgat Bozok Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Can Meşe “Çevrimiçi Öğrenmede Araştırma Topluluğu” ve Yozgat Ticaret İl Müdürü İbrahim Aktaş “5G Teknolojisi ve Kutupsal Kodlama” konulu seminer verdi. Etkinliğin son gününde ise Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğretmenlerinden Kenan Aksüt “Bomba Gibi Bir Nesil: Alfa Kuşağı” ve Yozgat Bozok Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Enes Akyüz “Akademik Yazımda Endnote Kullanımı” konulu seminer verdiler.

Rektör Karadağ, emek ve gayretleriyle üniversiteye kattıkları değer dolayısıyla Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Öğretim Görevlisi Gökalp Çınarer ve seminer veren konuklara ve akademisyenlere teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki