Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, Ortak Sınavlarda yerleştirmeye esas puanlarına göre ilçe genelinde İlk beşe giren öğrencileri ödüllendirdi.
      
Ortak Sınavlar için Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda ödül töreni düzenlendi. Ödül töreninde, son üç yıla ait sınav başarı istatistikleri yer aldı. Ortak Sınavlarda, geçen yıllara göre bu sene artış gözlenirken, tören sonunda ise dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.
      
Ortak Sınavlada dereceye giren ilk 5 öğrenciyi, altın ve hediye ile ödüllendiren Kaymakam Sinanoğlu, öğrencilerin başarılarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri Mustafa Şeker, Nazan Tok, okul müdürleri ve öğrencilerin katılımı ile düzenlenen törende konuşan Kaymakam Sinanoğlu, "Burada gördüğümüz başarı tablosunda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 
   
Derece yapan ğrencilere Kaymakamlık tarafından altın ve çeşitli hediyeler verilirken, tören sonrasında günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.