Boğazlıyan'dan, Diyarbakır Sur'a Bayrak

Diyarbakır ile birlikte bölgede terörle mücadelede operasyonlara katılarak yoğun çaba sarf eden asker ve polislere en anlamlı hediyeyi, Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal gönderdi.
Yayınlanma tarihi: 17 Şubat 2016, Çarşamba günü, saat: 10:13

Boğazlıyan Belediyesi tarafından Diyarbakır'ın Sur ilçesine gönderilen Türk Bayrakları yerlerine ulaştı. Bayraklar Şehit Yüzbaşı Yiğitcan Çiğa'nın odası ile cami ve çeşitli yerlere asıldı. Güneydoğu da görev yapan güvenlik güçleri, sosyal medya aracılığıyla Belediye Başkanı Hamdi Erdal'a teşekkür etti. 

Boğazlıyan Belediyesi, Diyarbakır Sur ilçesinde güvenlik güçlerinin bölücü terör örgütüyle verdiği mücadeleye destek olmak amacıyla Sur ilçesinde görev yapan personele bir süre önce Türk Bayrağı göndermişti. Kargo ile gönderilen Türk Bayrakları güvenlik güçlerine ulaştı. 

Türk Bayraklarını alan güvenlik görevlileri, duygulu anlar yaşadı. Güvenlik görevlileri, aldıkları bu anlamlı hediyenin ardından, sosyal medya aracılığıyla Boğazlıyan Belediyesi ve Başkan Hamdi Erdal'a teşekkür mesajları gönderdi. 

ŞEHİT YÜZBAŞI'NIN ODASI BAYRAKLARLA DONATILDI
Bu arada gönderilen Türk Bayrakları, Kayseri 1’inci Komando Tugayı’ndan geçici görevle Diyarbakır’ın Sur İlçesi’ne göreve başlayan ve 27 Ocak 2016 tarihinde şehit olan Yüzbaşı Yiğitcan Çiğa'nın odası ile cami ve çeşitli yerlere asıldı.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki