Bozdağ, Oyunu Akdağmadeni'nde Kullandı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, oyunu memleketi Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde, Mehmet Kaplan İlkokulu, 1023 nolu sandıkta kullandı.
Yayınlanma tarihi: 16 Nisan 2017, Pazar günü, saat: 13:02

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa değişikliğinin halk oylamasına sunulmasına yönelik yapılan seçimde oyunu, Yozgat'ın Akdağmadeni Mehmet Kaplan İlköğretim Okulu'nda 1023 nolu sandıkta kullandı.

Bakan Bozdağ'a Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz ve Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan eşlik etti. 

Türkiye'nin dört bir yanında huzur ve güven ortamı içerisinde halk oylamasının yapıldığını söyleyen Bakan Bozdağ, "Aynı şekilde Yozgat'ımız da da huzur ve güven ortamı içerinde halk oylaması devam etmektedir. Büyük bir demokratik olgunun içerisinde geçen propaganda süreci arkasından halk oylaması, demokrasimize Türkiye'mize yaraşır bir olgu içerisinde geçiyor olmasından büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Artık herkes söyleyeceğini söyledi. Bugün sıra sözün özünü söyleyecek halkımızdır. Son sözün sahibi Türk halkıdır. Halkımız kararını sandığa yansıtmaktadır. Akşamda millet olarak bu kararı hep beraber öğrenmiş olacağız. Gördüğüm kadarıyla da halkımız büyük bir çoğunlukla sandığa gidiyor. İradesine değişime sahip çıkıyor. Oylarıyla da bu konuda kanaatini sandıklara yansıtıyor. Türk halkının bu sağduyusu her zaman milletimize ve devletimize kazandırmıştır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki