Bozdağ, 'Türkiye Sermaye İçin Güvenlidir'

Bozdağ, "Türkiye’de güvenli bir ortam var. Hem yerli sermaye için hem yabancı sermaye için güvenli bir ekonomik ortam vardır."
Yayınlanma tarihi: 11 Nisan 2018, Çarşamba günü, saat: 21:35

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Çankaya Köşkünde gerçekleşen kabulde yaptığı konuşmada Bozdağ, "Milletimiz, 16 yıldır siyasi istikrarı sürdrüme, güçlü iktidar kurma, iktidarla ülkeyi iyi yönetme ve güven ortamını oluşturma, oluşturulan güven ortamını muhafaza konusunda büyük başarılar ortaya koymuştur. Hamdolsun ülkemiz yaşadığı onca soruna rağmen bugün dimdik ayaktadır. Son 3, 4 yıla baktığımızda Gezi olayları, 17/25 Aralık süreci, 2014'te yaşanan hem mahalli seçimler hem Cumhurbaşkanlığı seçimleri, 2015'te 7 Haziran seçimimi, ayrıca hükümet çıkmaması, koalisyon çıkma durumu ve hendek terörü, DEAŞ terörü ve terörle etkin kararlı mücadele, arkasından 1 Kasım'da yeniden seçim yapılması ve 2016'da en nihayetinde Fethullahçı Terör Örgütünün gerçekleştirmeye teşebbüs ettiği darbe teşebbüsü ve arkasından 16 Nisan halk oylaması bütün bunları yan yana koyduğumuzda gerçekten ülkemizde 2013'ten bu yana çok büyük hadiseler yaşandı" ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki