Bozok'ta Kermes

Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte topluluk öğrencilerinin dönem içerisinde yaptıkları projelerin yer aldığı maketlerin sergisi ile fotoğraf ve logo yarışmasında dereceye girecek olan kişilere ödül verilmesi amacıyla kermes düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 14 Aralık 2016, Çarşamba günü, saat: 20:04

Bozok Üniversitesi, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte topluluk öğrencilerinin dönem içerisinde yaptıkları projelerin yer aldığı maketlerin sergisi ile fotoğraf ve logo yarışmasında dereceye girecek olan kişilere ödül verilmesi amacıyla kermes düzenlendi.

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın, Rektör Karacabey’in eşi Beyza Karacabey, Fakülte Dekanları ve öğretim elemanları katıldı. Sergi ve kermes açılışı öncesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu akademik danışmanı Yrd.  Doç. Dr. Çiğdem Belgin Dikmen, topluluğun faaliyetleri hakkında Rektör Karacabey’e bilgi sundu.

Açılış sonrası bir açıklama yapan Rektör Karacabey, Mimarlık bölümü öğrencilerinin farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediği etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Prof. Dr. Salih Karacabey, “Mimarlık Bölümü'nü müstakil bir fakülte yapma yönünde bir niyeti olduğunu belirterek, bu kermes onun bir adımı olsun. Biz de inşallah en kısa sürede Mimarlık Bölümü'nü müstakil bir fakülte yaparız.” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki