Çekerek, Eymir Yolu, Yol Ağına Alındı

Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer Çekerek -Eymir yolunun karayolları “yol ağına” alındığının müjdesini verdi.
Yayınlanma tarihi: 15 Mayıs 2017, Pazartesi günü, saat: 17:46

Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Çekerek - Eymir yolunun karayolları “yol ağına” alındığının müjdesini  verdi.
                        
Çekerek - Eymir karayolunun Ulaştırma Bakanlığı tarafından “Karayollarına yol ağına” alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başer, Yozgat’ın yollarının standardının yükseltilmesi için yoğun gayret içinde olduklarını söyledi. Aydıncık - Eymir yolunun da yakın zamanda Karayolları ağına alındığını anımsatan Başer, 28 Km’lik Çekerek, Eymir yolunun yapılmasıyla bu güzergahtaki ulaşımın birinci sınıf haline geleceğini söyledi. 
                         
Yozgat’ın sosyo-ekonomik gelişimini sağlamak ve cazibe merkezi haline getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını sözlerine ekleyen Milletvekili Başer, Yozgat Ankara yolunun tamamlanma aşamasında olduğunu vurgulayarak, "Yozgatımızı hem Karayoluyla, hem demiryoluyla, hem de havayoluyla buluşturmak suretiyle cazibe merkezi haline getireceğiz" dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki