Çiçek ve doğa konulu fotoğraf yarışması

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gelecek Nesiller için Yeşil bir Dünya sloganı ile “Anadolu Çocuklarının Gözüyle Çiçek ve Doğa” temalı fotoğraf yarışması düzenliyor.
Yayınlanma tarihi: 10 Haziran 2015, Çarşamba günü, saat: 08:28

Yozgat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı’nın koordinasyonuyla kadın çiftçilerimizin çocuklarının katılımı ile 81 ilde yapılacak olan “Anadolu Çocuklarının Gözüyle Çiçek ve Doğa” temalı fotoğraf yarışması düzenleneceği açıklandı. Kırsal alanda yaşayan, 9-12 yaş aralığındaki tüm çocukların yarışmaya katılabileceği belirten yarışmada, özellikle annelerinin aktif olarak tarımla uğraşıyor olması gerekiyor.

Yozgat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaettin Özdemir, "Expo 2016 Antalya Uluslararası Botanik Sergisine yönelik duyarlılığı ve farkındalığı artırmak amacıyla aile çiftçiliği ve küçük aile işletmeciliğinin sürdürebilirliğinin sağlanması ve ulusal gündemlerde tanıtılması için kadın çiftçilerimizin çocuklarının katılımı ile 81 ilde yapılacak olan “Anadolu Çocuklarının Gözüyle Çiçek ve Doğa” temalı fotoğraf yarışması İlimizde de düzenlenecektir” dedi.

Özdemir, her çocuğun yarışmaya iki resimle katılabileceği belirtilerek, siyah beyaz fotoğraflarla yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğini ifade etti. Yarışmaya katılacak olan katılımcıların en geç 1 Ekim 2015 tarihi mesai bitimine kadar İl İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine teslim edilecek.

Etiketler: gıda   tarım   ziyaattin özdemir  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki