Çiçek'ten, Karacabey'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Rektör Karacabey’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 20 Mayıs 2015, Çarşamba günü, saat: 10:47

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen nezaket ziyaretine ilişkin açıklama yapan Meclis Başkanı Cemil Çiçek: “Bozok Üniversitesi Yozgat’ın kalkınması noktasında lokomotif bir rol üstlenmektedir. Şehrin gelişmişlik seviyesini yukarılara taşıyacak güçlü bir faktördür.” dedi. Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e yeni görevinde başarılar dileyen Meclis Başkanı Cemil Çiçek, başta Bozok Üniversitesi olmak üzere Yozgat’a ve ülkemize hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in ziyaretinden mutluluk duyduğunu dile getiren Rektör Karacabey, her alanda gelişim ve değişim trendini yakalayan bilimsel, sosyal, ekonomik, kültürel ve sportif anlamda etkin, dinamik bir şehir üniversite imajı için var gücüyle çalışacaklarının altını çizdi. Türkiye’nin kalbinde prestijli bir üniversite olma hedefiyle, sürekli dönüşen ve daima iyiyi arayan bir üniversite hüviyetinde öğrencilerin çağdaş, yenilikçi, dinamik ve en önemlisi de sorgulayan bireyler olmaları adına her türlü desteği vereceklerinin altını çizdi.

Ziyaretin sonunda günün anısına Rektör Karacabey Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek’e plaket takdim etti. Meclis Başkanı Cemil Çiçek ise Rektör Karacabey’e plaket takdiminde bulundu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki