Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi başkanlık seçimleri için adaylığını açıklayan Serkan Civelek, seçim çalışmalarına Sedefler Düğün Salonu'nda verdiği arabaşı ikramı ile devam etti.

Tüm esnaf odalarında seçim heyecanı devam ederken adaylar çalışmalarına devam ediyor. Esnaf ziyaretleri ile sorunları dinleyen önerileri alan adaylar çalışmalarına aldıkları bilgiler doğrultusunda yön verirken birlik ve beraberliği pekiştirecek etkinlikleri de es geçmiyorlar.

Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi seçimleri için başkanlık adaylığını açıklayan Serkan Civelek Sedefler Düğün Salonu'nda esnafla bir araya gelerek arabaşı ikram etti.

Katılımın çok olduğu arabaşı ziyafetinde Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanı Duran Küçükduman ve çok sayıda esnaf yer aldı.

Arabaşı ikramı sırasında mikrofonu eline alan başkan adayı Serkan Civelek," Bizim için önemli olan bu birlikteliği yakalamak. Yaklaşan başkanlık seçiminde bizde bu birlikteliğimizle başarıya ulaşacağız. Seçim günü tüm esnaf arkadaşlarımızı sandık başında görmek istiyoruz"dedi. Arabaşı ikramına katılan enaflardan desteklerini beklediğini söyleyen Civelek,"Seçim günün de desteklerinizi görmek istiyoruz. Yıllardır süregelen yönetim yerine yeni bir anlayışla esnafımızın yanında olacağız. Esnafın yüzünü güldürecek çalışmalarımızla bize teveccüh gösterenlerin yüzlerini ağartacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Arabaşı ikramı sonrası esnafı uğurlayan Civelek tüm esnafla tek tek ilgilendi.