Cumhur İttifakını oluşturan AKP'nin Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Milletvekili Yusuf Başer ve AKP İl Başkanı Yusuf Başer, MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef ile İl Başkanı Tekin Irtgatoğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde, Yozgat özelinde bir araya geldi.

‘Her şey Yozgat için’ başlığı altında açıklamada bulunan Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Cumhur ittifakı AkP ve MHP’nin Yozgat temsilcileri olarak Yozgat’ı konuştuklarını söyledi.

YOZGAT İÇİN ÜST DÜZER BİRLİKTELİK
Verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdiklerinin altını çizen Bozdağ; “Yozgat için işbirliği ve dayanışmamızın en üst düzeyde ve en verimli bir şekilde sürdürme kararlılığımızı teyit ettik. İstişare ve dayanışmanın Yozgat’ımıza çok şey kazandırdığı ve bundan sonra da daha çok kazandıracağına yürekten inanıyoruz. Yozgat ve Türkiye için birlik olmak ve birlikte çalışmak hem Cumhur İttifakının ve hem de Yozgatlılar olarak bizlerin ortak hedefidir” dedi.

ALLAH MAHCUP ETMESİN.
“İktidar sorun konuşma yeri değil, konuşulan sorunları çözme yeridir” diyen Bozdağ, sürece ilişkin temennisini ‘Allah mahcup etmesin’ sözleri ile dile getirdi.

CHP SORUN KONUŞACAK; BİZ SORUN ÇÖZECEĞİZ.
Açıklamasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, ‘ömründe iktidar olamadığı için sorun konuşmayı icraat zannediyor’ sözleri ile eleştiren Bozdağ, şunları kaydetti; “Biz Yozgat’ın ihtiyaç ve taleplerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gece gündüz çalıştık, bundan sonra da gece gündüz çalışacağız. CHP sorun konuşacak; biz sorun çözeceğiz. CHP sorun konuşmakla övünecek, biz icraatlarımızla ve eserlerimizle övüneceğiz Sorun konuşmak CHP’nin,icraat yapmak bizim işimizdir. Biz eser üretmeye ve icraata, CHP’de konuşmaya devam edecek. İşimiz ve gücümüz Yozgat. Her şey Yozgat için Her şey Türkiye için.”