Cumhuriyet Meydanı'nda Kitap Okudular

52. Kütüphane Haftası sebebiyle, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanında kitap okuma etkinliği düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 30 Mart 2016, Çarşamba günü, saat: 17:16

Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 'Kütüphane Haftası' sebebiyle Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği etkinlikte vatandaşlar kitap okudu.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlik nedeniyle bir basın açıklaması yapan Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürü Lütfü İbiş, 52. Kütüphane Haftası sebebiyle farklı organizasyonlar yaptıklarını ve yapılan organizasyonlar çerçevesinde kitap okuma etkinliği düzenlediklerini ifade etti.

Yapmış oldukları etkinliklerden bir tanesin de, Türkiye genelinde 12.30 - 13.00 saatleri arasında sembolik olarak kitap okuma etkinliği olduğunu vurgulayan İbiş, "Bizler de Yozgat'ta bu etkinliğimizi Cumhuriyet Meydanı'nda icra ediyoruz. Amacımız halkımızı ve öğrencilerimizi kitap okumaya teşvik etmek, boş zamanlarını kitap okuyarak değerlendirmelerini sağlamak." dedi..

ozgat İl Kültür ve Turizm Müdürü Lütfü İbiş, çeşitli etkinliklerle hafta boyunca kütüphane haftasını kutlamaya devam edeceklerini söyledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki