Danışman Öğretmen Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Danışman Öğretmen değerlendirme toplantısı, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Yayınlanma tarihi: 25 Şubat 2016, Perşembe günü, saat: 08:49

Yozgat İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Danışman Öğretmen değerlendirme toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı  Öğretmen Atama Daire Başkanı Bekir Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer Yaşar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı ve mahkeme kararları, disiplin iş ve işlemleri konularını içeren değerlendirmeler yapıldı.

Toplantıda Konuşan Daire Başkanı Bekir Erdoğan, Danışaman öğretmen görevlendirilmesi ve aday öğretmen yetiştirilmesi süreci hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Erdoğan ayrıca, eğitim yöntemleriyle ilgili tecrübelerini paylaşarak iyi dilek ve temenniler de bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, toplantı gündem maddeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Görüşülen gündem maddelerinin öneminden bahseden Kuş, her birinin ayrıntılı bir şekilde derinlemesine incelenmesi gerektiğini dile getirdi.

Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer Yaşar, Kurum Avukatları  ve Mesleki Eğitim Şube Müdürü Ömer Başol’un da toplantı gündem maddelerinin görüşmesinin ardından toplantı sona erdi.

Etiketler: milli eğitim   saim kuş  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki