Daştan, '10 Ocak Müstesna Bir Gündür'

Daştan, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü önemli mesajlar içeren, basın çalışanları adına önemli içeriği barındıran müstesna bir gündür."
Yayınlanma tarihi: 09 Ocak 2018, Salı günü, saat: 15:07

MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Feridun Daştan, bir basın açıklaması yayınlayarak, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı.

Daştan yayınladığı mesajında şunları kaydetti: "Şüphesiz ki toplumlarda demokrasi her zaman en önemli unsurlardan, tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan gazetecilik anlayışı da demokrasinin vazgeçilmez unsuru olmuştur. Gazetecilik mesleğinin mensupları ilkeler çerçevesinde mesleklerini yürüttükleri takdirde her zaman ülkemizin ve Yozgat'ımızın gelişip, kalkınması adına önemli işlere imza atmıştır.

Bu anlamda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü önemli mesajlar içeren, basın çalışanları adına önemli içeriği barındıran müstesna bir gündür.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Basın bir milletin müşterek sesidir" ilkesinden hareketle çalışmalarını özveriyle sürdüren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlık ve başarılar diliyorum."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki