AK Parti Akdağmadeni Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulunan İşadamı Ferudun Daştan, aynı gün gerçekleştirdiği vatandaş ziyaretlerinde yoğun bir ilgi ile karşılandı.

Yozgat’ın Akdağmadeni İlçesi AK Parti Belediye Başkan aday adaylığı başvuru formunu parti ilçe başkanlığına teslim eden İşadamı Ferudun Daştan, aday adaylık sürecini resmileştirdi. Daştan’ın başvuru öncesi gerçekleştirdiği vatandaş buluşmaları samimi görüntülere sahne oldu.

Genç-yaşlı, kadın-erkek çok sayıda esnafın işyerine misafir olan Daştan, samimi ve içten yaklaşımlarından dolayı hemşerilerine teşekkür etti.

Daştan, yaptığı açıklamada aday adaylığı müracaatını hayırlısı ile resmi olarak ilçe başkanlığına sunduğunu belirterek; “Aday adayı müracaatımızı bugün yaptık ve bugün itibariyle de Allah nasip ederse yola çıktık” dedi.

“Tabi hayırlısı ise, nasip ise, bu kutlu yolda ilçemiz için çok iyi şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Bu süreç aday adaylığı sürecimiz, adaylık sürecimiz değil. Allah’ım yardım eder inşallah, milletimiz takdir eder” temennisinde bulunan Ferudun Daştan, şunları söyledi;

“Ben Akdağmadeni’nde doğdum büyüdüm. 60 yaşındayım ve hala buradayım. Bu milletin teveccühü yıllardır bu memlekette verdiğimiz değer, bu memlekette oluşturduğumuz istihdamlar ortada. Akdağmadeni’ni seviyor, doğduğumuz ilçede yaşıyor, doğduğumuz ilçede kazanıyor yine buraya yatırım yapıyoruz. Ki biliyorsunuz en güzel şey insanların gönlüne ve kalbe girmektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da bu şekilde ifade ediyor bu hakikati. Gösterilen teveccüh karşısında söylenecek en değerli söz ‘Allah razı olsun’ olur sanırım. Allah herkesten razı olsun. Gittiğimiz her kapıda muhabbetle karşılanıyoruz, saygı görüyoruz. Bunu insanların güzelliği olarak görüyorum.”.