Devlet Bahçeli Yozgat'ta Konuştu

Bahçeli, "Şimdi karşımızda iki seçenek var; ya hep birlikte olacağız ya da hep birlikte yok olacağız, ya beka diyeceğiz ya da belaya razı olacağız."
Yayınlanma tarihi: 12 Mart 2019, Salı günü, saat: 23:42

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, inancının ve beklentisinin Yozgat'ın bu kez MHP diyeceği yönünde olduğunu söyledi.

"Beka için milli karar, cumhur için istikrar" diyen Bahçeli, AK Partili kardeşleriyle omuz omuza yürüdüklerini, ayrı, gayrı ve ihtilafının olmadığını ifade ederek, "Cumhur İttifakı istikbalin mimarıdır. Cumhur İttifakı, cumhuriyetin 100. yılına ulaşacaktır.

Yozgat'ta zillete yer yoktur, umut yoktur, icazet asla olmayacaktır.
31 Mart 2019 tarihinde sandık başına gideceksiniz ve yerel yönetimleri kimlere emanet edeceğinizi belirleyeceksiniz. Bu defa ki yerel seçimler hayati derecede önemlidir ve bundan önceki yerel seçimlerden farklıdır.

Kim ne söylerse söylesin, 31 Mart seçimleri bir beka seçimidir. Bu seferki seçimler ya geleceğin sis perdesini aralayacak ya da zifiri karanlığın hakim olmasına yol açacaktır." şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

S. Taşdelen
13 Mart 2019, Çarşamba, 09:20
Ehline emanet ettik taş ocağına çevirdi..
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki