Emin Zararsız, aday adaylığını açıkladı

7 Haziranda yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili seçimlerine AK Parti’den aday adayı olduğunu belirten Muhammet Emin Zararsız, milletvekili aday adaylığı başvurusunu basın açıklaması düzenleyerek kamuoyuna duyurdu.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:36

7 Haziranda yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili seçimlerine AK Parti’den aday adayı olduğunu açıklayan Muhammet Emin Zararsız, 35 yıllık çalışma hayatı boyunca edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerle Yozgat’ın hak ettiği yerlere geleceğini söyledi.

Yeni Türkiye’nin inşası için, Reformların hayata geçirilmesi ve Ülkenin, Milletin her alanda hak ettiği yerlere gelebilmesi için AK Parti’den aday olduğunu söyleyen Zararsız, “Bu amaçla samimi desteklerinizle bilgimi, birikimimi ve tüm tecrübemi ilimizin, milletimizin ve ülkemizin hizmetinde Milletvekili olarak kullanmak istiyorum.” dedi.

Kısaca kendinden bahseden Zararsız, “1961 yılında Yozgat’ta doğdum. İlkokulu Yozgat’ta bitirdikten sonra ortaokulu ve liseyi Ankara da okudum.  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1984 yılında mezun olduktan sonra Yüksek Lisansımı ve Doktoramı tamamladım. 2002 yılından itibaren AK Parti hükümetleri döneminde başta Kamu Yönetimi Reformu, Sosyal Güvenlik Reformu, Sağlık Reformu, Kamu Personel Reformu ve Kamuda Bürokrasi ve Kırtasiyecilik Mücadele çalışmalarının koordinatörlüğü olmak üzere birçok alanda yapılan reform çalışmalarına aktif olarak katıldım.” diye konuştu.

Zararsız, “Ayrıca AK Parti’nin kuruluş aşamasında AK Parti Programı, 2002 ve 2007 Milletvekili Seçimleri AK Parti Beyannamesi, Acil Eylem Planı ve 58.Hükümet Programı çalışmalarında da aktif olarak bulundum. Halen hazırlıkları devam etmekte olan 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimi AK Parti Seçim Beyannamesi çalışmalarında yer almaktayım.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki