Engelli Kadınlara Tecavüz İddiasına Yalanlama

Yozgat'ta rehabilitasyon merkezi müdürü F.Ç.'nin engelli kadınlara baskı kurarak tecavüz ettiği iddiasını Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı yalanladı.
Yayınlanma tarihi: 06 Mart 2017, Pazartesi günü, saat: 21:53

Yozgat'ta rehabilitasyon merkezinde gerçekleştiği iddia edilen tecavüz skandalıyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, engelli kadınlara tecavüz ettiği iddia edilen F.Ç. isimli müdür suçsuz bulundu.

"İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR"
İşte başsavcılıktan yapılan açıklama:
"02/03/2017 tarihinde bazı basın yayın kuruluşlarında Yozgat Engelli Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kurum müdürü F.Ç'nin iki engelli kadın ve temizlik için işe alınan iki kadına cinsel istismarda bulunduğu,baskı kurarak ilişkiye girdiği iddia olunmuş ise de, Cumhuriyet Başsavcılığımızca Yozgat Engelli Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürü F.Ç. hakkında kurumda kalan bir engelli kadına cinsel istismarda bulunduğu iddiası ile ilgili olarak yürütülen soruşturma kapsamında, mevcut delil durumu dikkate alınarak şüphelinin ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakıldığı, şüpheli hakkındaki soruşturma işlemlerinin halen devam ettiği, haberde yer alan kurum müdürü F.Ç.'nin iki engelli kadın ve temizlik için işe aldığı iki kadına cinsel istismarda bulunduğu ve baskı kurarak ilişkiye girdiği iddialarının gerçeği yansıtmadığı, kamuoyuna saygıyla arz olunur."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki