Genç Yazara Katılım Belgesi

Türkiye ile Pakistan arasındaki ilişkileri geliştirmek ve gençleri bilgilendirmek amacıyla, Pakistan´ın Ankara Büyükelçiliği iş birliğiyle düzenlenen 'Cinnah Genç Yazarlar Ödüllü Kompozisyon Yarışması' düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 09 Nisan 2016, Cumartesi günü, saat: 09:37

Türkiye ile Pakistan arasındaki ilişkileri geliştirmek ve gençleri bilgilendirmek amacıyla, Pakistan´ın Ankara Büyükelçiliği iş birliğiyle düzenlenen "Cinnah Genç Yazarlar Ödüllü Kompozisyon Yarışması" düzenlendi.

Pakistan Büyükelçiliğinin düzenlediği yarışmaya, Yozgat Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Fatma Nur Hölekeli isimli öğrenci katıldı. Hölekeli'ye yarışmaya olan katılımından dolayı Pakistan Ankara Büyük Elçiliği tarafından katılım belgesi gönderildi.

Gönderilen katılım belgesini İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Fatma Nur Hölekeli takdim ederek, bir hediye ile de kendisini ödüllendirdi.

Kompozisyon yazmanın özel bir yetenek olduğundan bahseden İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş,"Öncelikle böylesine anlamlı bir yarışmaya katıldığın için seni kutluyorum. İnsanın konuşması duygu ve düşüncesini dile getirmesi ile bu düşündüklerini kaleme dökmesi gerçekten meşakkatli bir iştir. Anladığım kadarıyla sende bu meşakkatli işin üstesinden gelebilen bir öğrencimizsin. Seni tekrardan tebrik ediyor kalemine sağlık diyorum." dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki