'Hoş Geldin Bebek'

Yozgat Belediyesi “Hoş geldin Bebek” projesiyle yardıma muhtaç olan ailelerin dünyaya gelen yavrularına hazırladığı ihtiyaç setiyle destek oluyor.
Yayınlanma tarihi: 25 Ocak 2016, Pazartesi günü, saat: 17:23

Yozgat Belediyesi Sosyal Hizmet Ve Yardım Birimi, doğumevinde doğum yapan ve dünyaya gelen bebeğin temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak olan ailelere yardım eli uzatıyor. 

Ailelerin mağduriyetini gidermek amacıyla, Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği’nde görevli sosyal hizmet uzmanları, hastanede doğum yapan ya da tedavi gören ihtiyaç sahibi aileleri belediye sosyal hizmet ve yardım birimine iletiyor ve belediyede hazırlanan ihtiyaç setini çantasıyla birlikte aileler takdim ediyor.

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu, Bozok Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesinde doğum yapan aileyi ziyaret ederek, doğum yapan aileye ihtiyaç seti hediye etti.

Başkan Yardımcısı Karslıoğlu, "Doğumdan ölüme dek hayatın her anında Yozgat Belediyesi olarak vatandaşımızın yanındayız, Rabbimden vatana millete hayırlı salih ve saliha evlatlar olmasını niyaz ediyorum." dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki