İç Anadolu Birliği (İÇAN) Yozgat Şubesini açıldı. Şube Başkanlığına şehrin tanınmış simalarından siyasetçi ve iş kadını Sibel Yıldırım getirildi.

Şubenin açılışı dolayısıyla düzenlenen törene yoğun bir katılım oldu. Açılışta pasta kesildi, konuşmalar yapıldı. İÇAN Yozgat Şubesi Başkanı Sibel Yıldırım açılışta yaptığı konuşmada, hedeflerini anlattı, önemli mesajlar verdi.

Sözlerine, “Bana bu fırsatı tanıyan Genel Başkanım Sayın İsmet Taş beye minnettarım” diye başlayan Sibel Yıldırım, “İnşallah bu birlik Yozgat’ımıza hayırlı uğurlu olur, ilimize bir nebze de olsa fayda sağlar” temennisinde bulundu.

“Sosyal ekonomik ve kültürel alanlarda projeler üretmek, bölge içersinde birlik kardeşlik bağlarını güçlendirmek ve benzeri amaçlar için kurulmuş olan Birliğimiz Yönetim Kurulu Uğur Sağlamer beye ve Mürvet Coşkun hanıma Hasan Coşkun beye bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Kazım Arslan beye, Talip Karslıoğlu’na İl Başkanımız Harun Lekesiz’e ve bütün il yönetimimize, Dernekler Müdürü Hakkı Yurtlu beye” teşekkürünü dile getiren Sibel Yıldırım, katılım ve katkı sağlayanlara teşekkür ederken şunları söyledi:

“Ertuğrul Kapusuzoğlu, Zafer Özışık, Oda Başkanım Ahmet Bulut, Şenol Ayaroğlu, Ferman Zararsız, Birsen şöhret, Aynur Saygı, Şermin Eroğlu, Çamlık Otel sahibi Yaşar Güder, Otel Müdürü Mustafa bey ve ekibine, bütün STK başkanlarına, eş-dost ve tanıdıklara, eşime, oğluma personelime, kardeşime; ayrıca; Ankara’dan gelerek, bizim için son derece anlamlı ve önemli bir günde bizi yalnız bırakmayan, Ahi Evran Ocağı İşadamları Derneği Genel Başkanı Yunus Çelik, MESVAK Başkanı Nurettin Konaklı, Çorumlular Derneği Başkanı Ercan Aksu, Mamak İlçe Yöneticileri Kahraman ve Hasan beylere ve sunucumuz Rıfat Çakır bey ile; arkadaşlarımız, Hafize Şahiner, Ayşegül Gürkan, Saime Coşkun, Uğur Sayın, Arif Altınkaynak, Yıldırım Ulus ve eşine, Canan Baykal, Leyla Kocaer, Metin Atakul, Hülya Gedik, Aynur Zaim, Şengül Konaklı, 15 Temmuz gazisi Ahmet Arık, Şehit oğlu Çağrı İbiş’e teşekkür ediyorum.”