İlçe, Belde ve Köy Ziyaretleri Devam Edecek

Yozgat'ta yaşanabilecek sorunların masaya yatırılması için başlatılan sabah kahvaltısı programının dördüncüsü Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ev sahipliğinde yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 17 Nisan 2017, Pazartesi günü, saat: 11:22

Yozgat’ta görev yapan kurum müdürlerinin tanışması, kaynaşması, dostlukların pekiştirilmesi ve müdürlüklerde yaşanan ve yaşanabilecek sorunların masaya yatırılması için başlatılan sabah kahvaltısı programının dördüncüsü Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ev sahipliğinde yapıldı.
 
Kahvaltıda konuşan Vali Kemal Yurtnaç, her ay bir kurum bünyesinde bu tür toplantıların devam edeceğini belirterek, “Önemli olan burada buluşup kahvaltı yapmak değil. Amacımız kurumlarımızın kaynaşması, var olan sorunların tespitini yapmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kurumlar arasında ki diyaloğu artırmak ve fikir alışverişinde bulunmak. Kahvaltılı toplantılarımızı yine her ay düzenli olarak yapacağız. Tüm kurum müdürlerimizin de bu toplantılara eksiksiz katılımlarını bekliyorum” dedi.
 
Vali Kemal Yurtnaç, sorunları yerinde tespit etmek amacıyla başlatılan ilçe, belde ve köy ziyaretlerine devam edeceklerini kaydederek, kurum müdürlerine köylere yapacakları hizmetlerin gecikmemesi ve bir an önce başlanılması için talimat verdi.
 
Bir sonraki toplantının ev sahipliğini ise Türk Telekom İl Müdürlüğü üstlendi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki