Bozok Üniversitesi, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini yeni Dekan Vekili, Fen-Edebiyat Fakültesi Yakınçağ Tarihi ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca’ya devretti. 

Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’in makamında gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Rektör Karacabey, Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar’a, İletişim Fakültesi’ne bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni dekan vekili Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca’ya yeni görevinde başarılar diledi. 

İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, "Vekaleten yürüttüğüm İletişim Fakültesi Dekan Vekilliği görevini gönül rahatlığı ile Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca’ya devrediyorum. Bu bir bayrak yarışı, Fakültemizi bugünlere kadar getirdik. Bundan sonra Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca hocam bu görevi yürütecek. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 

İletişim Fakültesi yeni Dekan Vekili Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca, "İletişim Fakültesi olarak bilginin öneminin arttığı günümüzde dünya ile bütünleşmiş, geleceğe yön veren bilimsel çalışmalar yaparak; araştırmacı, nitelikli elemanlar yetiştirip üniversitelere ihtiyaç duyulan akademisyenler ile basın sektörüne profesyonellerin kazandırılmasını hedeflemekteyiz. 

Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin öncü, modern, yaratıcı ve pozitif düşünen iletişimcilerle; kendi alanında ulusal ve uluslararası düzeyde kabul ve takdir gören, çağı yakalamış, mensubu olmakla gurur duyulan fakültelerden birisi olması için arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni yapacağız. Bu görevi bana layık gören Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e teşekkür ediyorum” dedi.