İşadamları Roma Hamamını Gezdi

İş adamlarının Yozgat’a yatırım yapmalarını sağlamak, istihdamı artırmak, büyük şehirlere göçü önlemek ve ilimizi yaşanabilir bir şehir yapmak için düzenlenen toplantıya katılan iş adamları toplantının son gününde Sarıkaya Roma Hamamını gezdi.
Yayınlanma tarihi: 07 Mayıs 2017, Pazar günü, saat: 22:02

Yozgat’ın yatırım potansiyelini ortaya çıkarmak, iş adamlarının Yozgat’a yatırım yapmalarını sağlamak, istihdamı artırmak, büyük şehirlere göçü önlemek ve ilimizi yaşanabilir bir şehir yapmak için düzenlenen toplantıya katılan iş adamları toplantının son gününde Sarıkaya Roma Hamamını gezdi.
 
Vali Kemal Yurtnaç ve zirveye katılan iş adamları ilk önce Sarıkaya Sarızeybek İş Merkezinde açılan yöresel ürün ve el ürünleri pazarını gezdi. Burada yöresel ürünlere yoğun ilgi gösteren iş adamları Sarıkayalı bayanların yaptığı ürünlerden alarak onlara ekonomik katkı sağladı.
 
Vali Yurtnaç ve iş adamları daha sonra Tarihi Roma Hamamını gezdi. Roma Hamamını ilk defa gören iş adamları tarihi yapıya hayran kaldı.
 
Roma Hamamı ve termal tesisler hakkında bilgi alan iş adamları Yozgat'ın gelişimi için önemli bir adım atan Vali Kemal Yurtnaç ve zirvenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek ilimizden ayrıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki