Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Yozgat'ta Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya gelerek sorunları dinledi.

Grand Ser Otel’de düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ile birlikte Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, AK Parti İl Başkanı Celal Köse, Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, parti yöneticileri ile çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcisi katıldı. 

AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, parti olarak demokrasilerin vazgeçilmezi, kısa adı STK olan sivil toplum kuruşlarına her zaman önem verdiklerini söyledi. Köse, AK Parti’nin atacağı her adımda toplumun sesi olan STK’ları dinleyip, görüş, öneri ve isteklerini dikkate alarak, bu doğrultuda politikalar ürettiğini hatırlattı. Köse, “Bu toplantımızda yine bu amaçla tertip edilmiştir. Toplantımızı onurlandıran tüm isimlere teşekkür ediyoruz. Bugün burada Yozgat’ı konuşacağız. Verimli olacağına inanıyorum” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ise, STK temsilcilerini dinlediğini, kendisine iletilen konularla ilgili Ankara'da çözüm arayacaklarını söyledi.

Yozgat'a farklı bir gözle bakarak, sorunları çözme gayretinde olacaklarını dile getiren Karacan, "Burada sohbet edip sizlerden aldığımız konuları, talepleri en kısa zamanda halletme düşüncesindeyiz. Bu memleketin birliğine, devletin bütünlüğüne, Türk bayrağına nasıl sahip çıkılması gerektiğini hep birlikte tüm dünyaya kanıtlamamız gerekir." diye konuştu.

Karacan, "Görüyorsunuz her tarafımız çevrilmiş. Eğer güçlü bir liderimiz olmasa Cumhurbaşkanımız gibi başkanımız olmasa inanın Türkiye'yi bir kaşık suda boğmak için tüm devletler hazırda bekliyor." dedi.