Kendi Kumbaralarını Yaptılar

Özel Ergin Koleji öğrencileri kendi yaptıkları kumbaraları okul fuaye alanında sergileyerek tasarruf ve tutumun önemine dikkat çektiler.
Yayınlanma tarihi: 30 Mart 2016, Çarşamba günü, saat: 17:35

Yozgat Özel Ergin Koleji 2’nci sınıf öğrencileri, kendi yaptıkları kumbaraları okul fuaye alanında sergileyerek tasarruflu ve tutumlu olmanın önemine dikkat çektiler.

Fuaye alanında ki açtıkları sergide öğrenciler, kendilerinin öğrendiği gibi okul öğrencilerinin de tasarruf ve tutum konusunda bilgi sahibi olmaları için böyle bir uygulama yapıklarını söylediler. 

2-B sınıf öğretmeni Fatma Selma Yazarel’de yaptığı açıklamada, "Hayat Bilgisi dersinde tasarruf ve tutum konusunu işliyoruz ve öğrencilerin daha iyi anlamalarını sağlamak için böyle bir yönteme başvurduk ve çokta güzel oldu. Öğrencilerimiz hem kendileri öğreniyor hem de okul öğrencilerinin faydalanmasını için okulumuz fuaye alanına sergi açarak ziyarete gelen öğrencilere bilgiler veriyor. Uygulamalı ders her zaman öğrencinin başarısını artırır, bizlerde başarılarımızın üzerine yenilerini koymak için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Etiketler: özel ergin   kolej  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki