Keven, 'Yozgat Bunu Hak Etmiyor'

Keven, "16 yıldır devamlı göç veren Yozgat göç vermesin istiyorsanız bu fabrikaların tekrar üretime geçmesini sağlayın! Yozgat içi boş vaatlerden fazlasını hak ediyor."
Yayınlanma tarihi: 14 Ocak 2019, Pazartesi günü, saat: 22:27

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, yaptığı basın açıklamasıyla Yozgat'ın ekonomik ve göç sorunlarına dikkat çekti.

Milletvekili Keven, Yozgat'ta zaten az sayıda olan fabrikalar birer birer kapandığını belirterek, "Seramikten sonra çimento fabrikası da sektörde ki daralmayı gerekçe gösterip kapanıyor" dedi.

Yozgat göç verdiğini vurgulayan Milletvekili Keven, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: " Bu fabrikalarımız kapandıkça daha fazla göç verecek ve maalesef siyasi iktidar temsilcileri 2023'te Yozgat göç vermeyecek diye içi boş vaatlerde bulunabiliyor!

16 yıldır devamlı göç veren Yozgat göç vermesin istiyorsanız bu fabrikaların tekrar üretime geçmesini sağlayın! Yozgat içi boş vaatlerden fazlasını hak ediyor. Yozgat cezaevleriyle değil fabrikalarıyla anılmak istiyor.

Son bir yıl içinde önce Şeker Fabrikaları'nı şimdi de Askeri Fabrikaları satışa çıkaran siyasi anlayış kapanan fabrikalara ve işletmelere kayıtsız kalıyor ve krizin faturasını kapanan fabrikalarda işsiz kalan vatandaşlarımız ödüyor. Yozgat halkı, kapanan fabrikaların yeniden üretime başlamasını istiyor."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki