Kompozisyonda Türkiye 3'üncüsü Yozgat’tan

Yozgat serpil Akdağ Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Nail Esirgen, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce düzenlenen ’Nasıl Bir Gençlik?’ konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye 3’üncüsü oldu.
Yayınlanma tarihi: 16 Haziran 2017, Cuma günü, saat: 11:52

Yozgat serpil Akdağ Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Nail Esirgen, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim genel Müdürlüğünce düzenlenen "Nasıl Bir Gençlik ?" konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye 3.sü oldu.

Gençlik Haftası çalışmaları kapmasında resmi ve özel tüm ortaöğretim okullarında öğrenim gören öğrencilere yönelik "Nasıl Bir Gençlik, Nasıl Bir Toplum, Nasıl Bir Türkiye ?’’ sorularına cevap teşkil edecek şekilde gençliğin kaleminden gelecek nesilleri anlamak ve anlatmak için eserler yazıldı.

İl birincileri arasında yapılan derecelendirmede, Yozgat Serpil Akdağ Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Nail Esirgen, "Ufukları Aşan Bir Gençlik" adlı kompozisyonu ile yarışmada 3'üncü olarak ödülü olan tableti Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tekin’in elinden aldı.
 
Ali Nail Esirgen'i makamında ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tekin öğrenciyi tebrik ederek yazmayı asla bırakmaması gerektiğini tavsiye etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki