Kurca, Hemşireleri Hastanede Ziyaret Etti

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail Kurca 12 Mayıs Hemşireler Günü Haftası nedeniyle Yozgat Devlet Hastanesinde hemşireleri yerinde ziyaret ederek, istek ve önerilerini dinledi.
Yayınlanma tarihi: 14 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 03:20

"Hemşireler Günü" nedeniyle Devlet Hastanesinde görev başında olan hemşirelere karanfil dağıtan Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail Kurca burada yaptığı açıklamada; “12 Mayıs Dünya Hemşireler günü, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm hemşirelerimize kutlu olsun.Hemşirelik mesleği sevgi, hoşgörü, sabır ve güler yüzü gerektiren, gece gündüz bilmeyen bir meslektir.

Dünyamızın en önemli varlığı olan insanın mutluluk ve refah içinde daha uzun yaşaması bütün kuruluşların, devletlerin, uluslararası örgütlerin temel hedefidir. Bu hedefin gerçekleşmesi ise bireyin doğum öncesinden başlamak üzere profesyonel ellerden alacağı iyi bir sağlık hizmetine bağlıdır. Bu sağlık hizmetinin sunucuları olan hemşirelerimize çok önemli görevler düştüğü bir gerçektir.

Günün 24 saati insan sağlığı için fedakarca hizmet veren, kendisinin ve ailesinin sosyal yaşamından fedakarlık ederek, her türlü risklere ve hastalıklara her an uğrama riskiyle karşı karşıya olmasına rağmen , fedakarca görev yapan tüm Ebe ve Hemşirelerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki