Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları tarafından Cumhuriyet Meydanında iftar programı düzenlendi.

Birlik ve beraberlik görüntülerinin damga vurduğu iftar programına MHP İl Başkanı Ferhat Altan, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Milletvekilleri adayları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri, İlçe Başkanları, kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve partililer katıldı.

Yaklaşık olarak 3 bin kişinin katıldığı iftar programının ardından milletvekili adayları adına konuşan MHP Milletvekili adayı Ethem Sadef, “İl başkanlığı olarak düzenlediğimiz iftar, tatlı bir sohbet, muhabbet içerisinde birlik ve beraberliğimizin tavan yaptığı bir buluşma oldu. Bu mübarek ayda iftar sofranızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyorum. ” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Ethem Sedef bu birlikteliğin bozulmasını istemediklerini dile getirerek şunları söyledi: "Bizler sizlerin emrine amedeyiz. Sizler için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yozgat'ın öz evladı olarak sizlerin oylarına talibim. Genç yaşın verdiği çalışma azmiyle sizlerin mecliste ki sesi olacağım. Bugün buraya gelerek beni onurlandırdınız. Hepinizden Allah razı olsun. Yozgat'a yakışan birlik ve beraberliğin çervesinde olan en güzel tablo olarak buradayız. Sizler bizim en büyük destekçilerimizsiniz. Hep birlikte Yozgat'ı tekrar şaha kaldıralım" dedi.