Milli Eğitimde TEOG Gezisi

İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan, TEOG sınavına giren öğrencileri yalnız bırakmadılar.
Yayınlanma tarihi: 28 Nisan 2016, Perşembe günü, saat: 15:18

TEOG sınavlarına giren 8. Sınıf öğrencilerini yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan, sınav aralarında öğrenciler ile sohbet ederken, öğrencilerin sınavda olduğu esnalarda ise velileri ile sohbet etti.

Sınav yapılan okulları gezen İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, öğrencilerimize bol bol sohbet ederek onları rahatlatmaya ve heyecanlarını bir nebze olsun yenmeye çalıştı.

Öğrencilere hiç heyecan yapmamaları gerektiğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Çocuklar tabi ki bu sınav sizin geleceğinizdeki çizeceğiniz yolda önemli bir paya sahip ama asla hiç bir şeyin sonu değil. Koca bir yıl boyunca çalıştınız ve öğretmenlerinizin sizin için harcadığı emeğin karşılığını verme zamanınız geldi. Sizden isteğim soruları dikkatlice anlayarak okuyup daha sonra size en yakın cevabı vermeniz. Ben şimdiden sizleri tebrik ediyor hayırlı sonuçlar almanızı diliyorum." dedi.

Ardından veliler ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Çocuklarınıza karşı olan umudunuzu asla yitirmeyin her ne puan alırsa alsınlar onların arkasında durun ve onlara yaptığının daha iyisini yapabileceği inancını aşılayın. Çocuklarımız için öğretmenlerinin elinden gelenin fazlasını yaptıklarına inanıyorum bu durumda sizlere düşen çocuklarımızın derslerini takip etmek ve de onlara her zaman destek olup yanlarında olduğunu hissettirmektir" diye ifade etti.

Etiketler: teog   sınav   eğitim   saim kuş   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki