Yozgatspor Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Yozgat’ta Pazar günü gerçekleşen AK Parti İl Kongresi’nde Cumhurbaşkanıyla görüşemediği için gözyaşı dökerek üzülen minik Irmak’ı makamında konuk etti.

Başkan Arslan, Yozgatspor 1959 FK'nın takım kaptanlarından Ziya İstek’in kızı, Irmak Ayşe İstek ve ailesi ile bir araya geldi. Başkan Arslan, minik Irmak’ı kucağına alarak sevgisini gösterdi Cumhurbaşkanının ziyareti ile yaşadıkları üzerine sohbet etti.

Küçük Irmak’a hediye takdim eden Başkan Arslan yaptığı açıklamada “Takım kaptanımızın kızı ve Yozgatspor ailesinin bir parçası olduğu için Irmak Ayşe ile tanışmak istedik. Bu maksatla Ayşe Irmak ve ailesiyle bir araya geldik. Irmak Ayşe’nin koyu bir Yozgatspor 1959 taraftarı olduğunu öğrendik. Artık Yozgatspor’un maçlarını ve babasını tribünde birlikte izleyeceğiz.” diye konuştu.

Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Akgün ve Talip Karslıoğlu’da minik Irmak ve ailesi ile yakından ilgilenerek minik Irmak’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat ziyareti ile ilgili Irmak’ın yaşadığı heyecanı ve üzüntü üzerine sohbet etti.