Yozgatspor'un kendi sahasında oynadığı maçların hepsine sabahın ilk ışıklarında hazırlanarak atkısını boynuna takarak saatler öncesinden maçı bekleyen 7 yaşındaki Hüseyin Samet Doğan'ın Yozgatspor sevdasını gören futbolsever bedeni minik ama sevdası minik bedeninden de büyük demekten kendilerini alıkoyamıyorlar.

7 yaşında olmasına rağmen babasından kendisine kalacak mirasa şimdiden dört kolla sarılan minik Yozgatspor taraftarı Hüseyin Samet Doğan, saattler hatta günler öncesinden Yozgatspor maçına kendisini hazırlıyor.

Şimdilik deplasmanlara gidemeyen fakat Yozgatspor'un kendi sahasında oynadığı lig maçlarının hepsinde tribündeki yerini alarak o minik kalbiyle takımına 90 dakika boyunca tezahürat yapmaya çalışarak destek veren minik Yozgatspor taraftarı olan Hüseyin Samet Doğan, Yozgatspor'un her attığı golde babasına sarılarak sevincini babasıyla paylaşıyor.

Mikrofonumuzu uzattığımız Yozgatspor'un 7 yaşındaki minik taraftarı Hüseyin Samet Doğan "Yozgatspor'un şampiyon olacağına inandığını ve tüm futbolcuları çok sevdiğini söyledi.
Haber: Mehmet Örs-Çağlayan Gazetesi