Minikler, Fidanları Toprakla Buluşturdu

Bozok Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Uygulama Kreşi ve Anaokulu öğrencileri kampüs alanında fidan dikti.
Yayınlanma tarihi: 24 Mart 2016, Perşembe günü, saat: 15:41

Bozok Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Uygulama Kreşi ve Anaokulu öğrencileri kampüs alanında fidan dikti. Toplamda 41 fidanı toprakla buluşturan minikler diktikleri fidanlara kendi adlarını verdi.

Yaşları 3 ila 6 yaşlarında değişen miniklerin fidan dikim etkinliğine Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey de katıldı. Uygulama Kreşi ve Anaokulu öğrencileri Rektörümüzle birlikte fidanları toprakla buluşturmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadı.

Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey yaptığı açıklamada; “Üniversitemiz bünyesinde yar alan kreşimizdeki minik öğrencilerimizle kampüs alanımızda ağaç diktik. Çocuklarımıza küçük yaşta ağaç ve tabiat sevgisi aşılamak ve o ağaçların onlarla beraber büyüdüğünü görmek hem bizim için bir mutluluk olacak hem de onların hayatlarında anlamlı ve önemli bir gün olacak. Bugün bu çocuklarımızın kendi adına dikmiş oldukları fidanlarla birlikte üniversitemiz daha yaşanılabilir ve daha yeşil bir hüviyete bürünecektir. Bozok Üniversitesi ve çocuklarımızın geleceği için gerçekleştirilen fidan dikiminde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Fidanların dikimi ve sulanmasının ardından Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey ve Uygulama Kreşi ve Anaokulu öğrencileri hatıra fotoğrafı çekildi.

Etiketler: bozok üniversitesi   fidan   öğrenci   minik  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki