Mümin Sarıkaya'dan Pansiyon Ziyareti

'Ben yoruldum hayat' şarkısı ile tüm Türkiye’de sevilen Yozgatlı sanatçı Mümin Sarıkaya, Yozgat Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonuna konuk oldu.
Yayınlanma tarihi: 28 Aralık 2016, Çarşamba günü, saat: 11:12

'Ben yoruldum hayat' şarkısı ile tüm Türkiye’de tanınan ve sevilen Yozgatlı sanatçı Mümin Sarıkaya, Yozgat Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonuna konuk oldu.

Pansiyonda kalan Nida Tüfekçi Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin seslendirdiği Ben yoruldum hayat şarkısının yorumunu çok beğenen Mümin Sarıkaya öğrencilerle samimi bir söyleşi yaptı.

Küçüklüğünden itibaren müziğe gönül verdiğini bu uğurda yoğun bir şekilde çalıştığını ve mücadele ettiğini söyleyen Mümin Sarıkaya, Ne olursa olsun yapmak istediğiniz, gönlünüzden geçen şeyde tutkulu olun. işinizi tutkuyla yapın, o zaman nerede ve hangi şartlarda yaşadığınız önemli değil, emin olun başarılı olacaksınız diyerek öğrencilere azmin önemini anlattı.

Öğrencilerin sorularıyla devam eden gece yine öğrencilerle beraber şarkı söyleyerek noktalandı.

Yozgat İl Milli Eğitim adına Şube Müdürü Ömer Başol, Mümin Sarıkaya’ya bir plaket takdim ederken, okul müdürü Bedreddin Dıvrak’ta ebru çalışması hediye etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki