Pınar Karşıyaka'ya sponsor desteği

Yeşil-kırmızılı takım, Celestyal Cruises ve Türkiye temsilcisi Karavancruises ile bu sezon ilk kez mücadele edeceği THY Avrupa Ligi'nde geçerli reklam anlaşması imzaladı.
Yayınlanma tarihi: 06 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 15:04

Pınar Karşıyaka, Celestyal Cruises ve Türkiye temsilcisi  Karavancruises ile bu sezon ilk kez mücadele edeceği THY Avrupa Ligi'nde geçerli  reklam anlaşması imzaladı. Karavancruises Direktörü Özgü Alnıtemiz, Alsancak Limanı'nda demirli  Celestyal Odyssey gemisinde düzenlenen basın toplantısında, İzmir kuruluşlu firma  olarak kentin değerlerini hep ön planda tuttuklarını söyledi. 

Kaynaklarını, mümkün olduğunca gerek İzmir gerekse bölgeye katma değer  kazandırmak amacıyla kullandıklarını ifade eden Alnıtemiz, "Şu an spor alanında  İzmirimizin en büyük değerinin, Pınar Karşıyaka olduğu kuşkusuz. Bu reklam  anlaşmasıyla İzmir'in değerlerine sahip çıkılması adına farkındalık yaratmak  istiyoruz" dedi. Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar da anlaşmanın, İzmir'de bu  tarz desteklerin verilebiliyor olmasını göstermesi açısından önemine işaret  ederek, "Bu işbirliklerinin, artarak devamını arzuluyoruz" ifadesini kullandı. 

Bir soru üzerine ABD'li pivot Colton Iverson'un, kulübüyle  pürüzlerinin çözüldüğünü ve transferinin büyük ölçüde tamamlandığını dile getiren  Çınar, THY Avrupa Ligi'nde maçların hangi salonda oynanacağına ilişkin soruya ise  şu cevabı verdi: "Karşıyaka Arena'nın kapasitesinin artırılması ve eksikliklerinin  giderilmesi, olmazsa Halkapınar Spor Salonu'ndaki eksikliklerin giderilmesi  istendi. Birkaç gün içinde hangi salonda oynayacağımız netleşir. Bir yandan da  Karşıyaka, Mavişehir bölgesinde yeni salon yapılabilecek yer var mı diye  araştırıyoruz."  

Etiketler: Pınar   Karşıyaka'ya   sponsor   desteği  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki