Sarı Zeybek'te Temel Atılıyor

Sarıkaya Belediyesinin bu zaman kadar yaptığı en büyük yatırımlardan biri olacak olan Sarı Zeybek İş Merkezi projesinin temeli 13 Mayıs Cuma günü atılıyor.
Yayınlanma tarihi: 11 Mayıs 2016, Çarşamba günü, saat: 09:33

Sarıkaya Belediyesinin bu zaman kadar yaptığı en büyük yatırımlardan biri olacak olan Sarı Zeybek İş Merkezi projesinin temeli 13 Mayıs Cuma günü atılıyor.

Daha önceleri çay bahçesi, düğün salonu, lokanta gibi işletmeler şeklinde kullanılan Sarı Zeybek Parkının olduğu alana yapılacak olan iş merkezi projesinin temeli 13 Mayıs Cuma günü yapılacak olan törenle atılacak. Alanda yaklaşık olarak 2-3 haftadır devam tasfiye ve temizleme çalışmalarının ardından proje kapsamında çalışmalara başlandı. Alan temel atma töreni için hazır hale getirildi. 

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, "Yapılacak olan Sarı Zeybek İş Merkezi projesinin içerisinde zemin katta 25 metrekare ve 100 metrekare arasında değişen 18 adet işyeri bulunuyor. 1. Katta ise 60 ve 80 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 12 adet ofis ve büro tarzı işyeri bulunuyor. İş Merkezinin 2. Katında ise çok amaçlı salon, spor salonu ve bayanlar lokali yer alıyor. Son olarak 3. Katta ise konferans salonu bulunuyor. 

Sarı Zeybek İş Merkezinin temel atma töreni 13 Mayıs Cuma günü saat:14:00’ da Cuma namazından sonra yapılacaktır. Bütün vatandaşlarımız davetlidir." dedi.

Etiketler: sarıkaya   sarı zeybek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki