Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Sarıkaya heyeti ile beraber Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayırlı olsun ziyaretine giden heyette, Kaymakam Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av.Ömer Açıkel, Karayakup Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan, İl Genel Meclis Üyeleri Murat Yıkılmaz ve Dursun Tuncer, AK Parti İlçe Başkanı Atila Yusuf Kenan Şahin yer aldı.

Vali Yurtnaç, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sarıkaya'nın ismini daha önceden de duyduğunu belirtti. Sarıkaya'daki çalışmaları da incelediğini dile getiren Yurtnaç, "İnşallah ilk fırsatta Sarıkaya ilçemize geleceğiz. İlçemiz için de gerekli çalışmaları el birliği ile yapacağız. Ortaya çıkan Tarihi Roma Hamamı var bu ilçemizde. Bunun turizme kazandırılması için üzerimize ne düşüyorsa yapılacak. Sarıkaya'dan gelen heyetimize de ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

Kaymakam Özcan da Vali Yurtnaç'a yeni görevlerinin hayırlı olması dileğini ileterek, ilçeye teşriflerinden dolayı mutlu olacaklarını söyledi.