Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Milletvekili Sedef, beraberinde İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Sorgun İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy ile birlikte Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci'yi makamında ziyaret ederek ilçe halkının beklentilerini, belediyenin yapmış olduğu hizmetleri ve yeni yatırımları hakkında bilgiler aldı.

Milletvekili Sedef, burada yaptığı kısa açıklamada; "Üretken belediyeciliği benimseyen bir başka Belediyemiz Sorgun. Sayın başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyor, her zaman destekçileri olmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum" dedi.

Milletvekili Sedef ve beraberindeki heyet daha sonra, Sorgun İlçe Kaymakamı Bahadır Güneş'i, Sorgun ilçe Devlet Hastanesini Başhekim Ümit Öztürk'ü, Sorgun Muhtarlar Derneğini, Sorgun Esnaf Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifini, Sorgun İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Sorgun Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Kürşat Arslan'ı, Türk Şeker Sorgun Şeker Fabrikası ve Sorgun Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini, Sorgun Ziraat Odası Başkanı Hacı Tuzlacık'ı ve Yeni Çeltek kömür işletmesine ziyaret gerçekleştirdi.

Sorgun İlçesinde görev yapan kurumlara teşekkür eden Milletvekili Sedef, projeler, yatırımlar, üretim ve beklentiler hakkında bilgiler aldığını belirterek, tüm çalışanlara teşekkür etti.